DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

Wille & The Bandits /uk

10. 05. 2020 » další informace

PŘESUNUTO!!! - NOVÝ TERMÍN 29.4. 2021

 
Kritici i rockové legendy na tuhle kapelu pějí ódy jako na jednu z nejvíce dynamických skupin současnosti - Wille and the Bandits jsou přirovnáváni k Led Zeppelin ve svém přístupu k rockovým riffum i akustickým pasážím. Smyčce, hudební pomlky a steel kytary připomínají směs emotivních Pink Floyd a John Butler Trio, která posluchače rozseká na kusy…
 
Od prostých začátků v Cornwallu, kde kapela plánovala zůstat navždy, obklopena inspirativními kopci a mořem, nakonec vyrazili do světa. Velkoměsto je zpočátku nelákalo. Oni ale zlákali velkoměsto a jeho hudební průmysl. Vystupovali již po Evropě, v USA a Austrálii.
 

 

Jejich přístup k blues a rocku je svěží a neotřelý. Naživo jsou Wille and the Bandits naprosto úžasní a brzy se o nich začalo mluvit jako o koncertním zázraku.  

 
Kapela se dostala mezi deset kapel na Glastonbury 2014, které je nutno vidět dle BBC Radio 1, a byli také pozváni do německé TV show Rockpalast; hudební instituce globálního importu. 
 
O kapele se v superlativech vyjádřili takové hudební legendy jako Ian Paice, Joe Bonamassa a Francis Rossi.
Při vystoupení skupina hraje na celou řadu hudebních nástrojů, střídá kytary, basy i perkuse. Wille and the Bandits dávají divákům a posluchačům komplexní zážitek, na který se nezapomíná…
 
Wille Edwards:  zpěv, kytara
Harry Mackaill:  basová kytara, zpěv
Finn Mcauley:  bicí, perkuseStaňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 54 aktivních čtenářů.