DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

BASINFIREFEST XVI.

26. 06. do 28. 06. 2020 » další informace

PŘELOŽENO NA PŘÍŠTÍ ROK
 
Vyjádření pořadatele:
Letošní Basinfire se kvůli koronaviru bohužel musel přesunout na příští rok. Nový termín je 24. - 27. 6. 2021. Oficiálně jsme festival rozšířili o jeden celý den. Samozřejmě usilujeme o zachování line-upu v co největší možné míře, ale přidáním čtvrtku jako dalšího hracího dne tak do soupisky kapel přineseme další zajímavá jména. Máte-li už vstupenky zakoupeny a příští rok na Basinfire nemůžete, na následujícím odkazu www.basinfirefest.cz/cs/refundace naleznete veškeré informace o refundacích a jak postupovat.
Rádi bychom Vás ale vyzvali k podpoře našeho festivalu formou ponechání vstupenek na příští rok, moc nám tím vzhledem k daňovým odvodům a již vynaloženým nákladům pomůžete. Děkujeme.
 

Po dvouleté pauze se Basinfirefest naplno navrací k životu !!! 

16. ročník se, jak bylo zvykem, bude konat ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku ve dnech 26.-28. 6. 2020.

Do organizačního týmu Basinfirefestu se nově připojila Brutal Assault agency, která organizuje festival Brutal Assault. Lze tak očekávat, že zaměření Basinfirefestu na rockovou a metalovou muziku bude expandovat směrem k zahraničním umělcům a oživí se o nová jména a další žánry, aniž byste byli ochuzeni o českou scénu, na kterou jste na tomto festivalu od r. 2003 zvyklí a za kterou se na něj roky vydáváte. Těšíme se na nový start!

Předprodej vstupenek byl již zahájen a zároveň se oznámují i potvrzení interpreté pro rok 2020! Dosud zveřejněné kapely:

P.O.D., STEEL PANTHER, STEVE‘N’SEAGULLS, JINJER, ROTTING CHRIST, MOONSPELL, SUICIDE SILENCE, DOG EAT DOG, TUBLATANKA, WEDNESDAY 13, INFECTED RAIN, PRO-PAIN, GRAVE DIGGER, GUTALAX, VAN CANTO, UNLEASH THE ARCHERS, MALIGNANT TUMOUR, PIPES AND PINTS, KRUCIPÜSK, HENTAI CORPORATION, COCOTTE MINUTE, WALDA GANG, DEBUSTROL, DOGA, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, STEEL ENGRAVED, BOHEMIAN METAL RHAPSODY, FERAT, GAIA MESIAH, XIII. STOLETÍ, ASMODEUS, PLEXIS, SPS, E!E, N.V.Ú., FROZEN POPPYHEAD 

 Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 52 aktivních čtenářů.