DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ

01. 06. do 02. 09. 2020 » další informace

 
 
NEJVÍCE HVĚZD POD HVĚZDNOU OBLOHOU
 
Nová komfortní letní scéna s možností zastřešení hlediště. Pestrý repertoár populárních komedií s hvězdným hereckým obsazením.
 
Těžko lze v Praze najít místo, které je v orientaci obyvatel i návštěvníků Prahy zřetelněji zapsáno, než televizní vysílač na Žižkově. Žižkovská věž je se svou výškou 216 metrů nejvyšší dominantou Prahy a Mahlerovy sady místem plným zážitků. Divadelní scéna je situována v pohodlně dostupné lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, tedy nedaleko centra. Je obklopena rozlehlým parkem, který divákům přirozené vytváří malebný foyer.  Usazení hlediště v zapuštěném prostoru pod věží divákům zaručí výbornou akustiku, velká elevace jednotlivých řad spolu s osovým posunem sedadel zase dobrý výhled na jeviště.
 
Letní scéna pod žižkovskou věží se může pochlubit unikátním zastřešením hlediště, které dokáže diváky ochránit nejen před deštěm, ale také před letními pařáky díky UV filtrům, odrážejícím sluneční záření.
 
Nejen umístění, ale také program letní scény je atraktivní. Přináší výběr toho nejlepšího, co se v Praze uvádí z komediálního žánru. Navíc na jejím jevišti se vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte.
 
Letní scéna pod žižkovskou věží se nachází na adrese Mahlerovy sady 1, Praha 3. V docházkové vzdálenosti od ní jsou stanice metra A Jiřího z Poděbrad, tramvajová zastávka Jiřího z Poděbrad linky 11 či tramvajová zastávka Olšanské náměstí linek 5, 9, 15 a 26. Pro případ, že přijedete vozem, poskytuje areál několik desítek parkovacích míst.
 
 Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 47 aktivních čtenářů.