DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

The Subways /UK

24. 05. 2020 » další informace

KONCERT BYL ZRUŠEN
 
Vzhledem k současné situaci je turné The Subways zrušeno, tudíž i koncert 24. května v Lucerna Music Baru je zrušený. S ohledem na osobní závazky členů kapely je turné zrušeno bez náhrady. Zakoupené vstupenky budou refundovány. Pokud máte e-ticket, není zapotřebí nic řešit, sami prodejci vstupenek vám zašlou info o refundaci. Pokud máte tzv. hard ticket, neboli klasickou papírovou vstupenku, můžete ji vrátit v místě nákupu. Předprodejní místa jsou však nyní z důvodu vládního nařízení uzavřena, doporučujeme vyčkat, až tato situace pomine, nebo kontaktujte příslušného prodejce. Pokladna Lucerna Music Baru je v současnosti také uzavřena, pokud jste koupili vstupenku zde, napište prosím na tickets@musicbar.cz a my vám dáme vědět, až bude opět otevřeno. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Lucerna Music Bar & D Smack U Promotion.
 
 
Rok 2020 je rokem, ve kterém The Subways oslaví 15 let od vydání svého debutu s názvem Young For Eternity. Kapela proto na příští rok oznamuje nejen znovuvydání alba na 12″ LP, ale také rozsáhlé turné, při kterém 24. května trojice dorazí do svého oblíbeného Lucerna Music Baru.
 
 
Frontman Billy Lunn k tomu dodává:„Téměř před patnácti lety, kdy bylo vydáno Young For Eternity, pro nás bylo tour s naším debutem dobrodružnou a vzrušující explozí, stejně jako každé další turné, na kterém jsme byli. Nikdo z nás nedokáže plně vyjádřit, jak jsme nadšení, že máme šanci s Young For Eternity vyrazit na turné znovu a přehrát našim fanouškům na koncertech celou desku.“
 
Vstupenky za 590 Kč + poplatky od 10. hodin pátku 6. prosince na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokldně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal.
 
#thesubways #youngforeternity #yfe15Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 43 aktivních čtenářů.