DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

Southern Avenue

21. 04. 2020 » další informace

 
KONCERT BYL PŘESUNUT NA 13.12.2020
 
Southern Avenue svým druhým albem Keep On pořádně foukli do plamenů. Nyní hlásí příjezd do České republiky. 

Energická pětka z Memphisu Southern Avenue svým druhým albem Keep On pořádně foukli do plamenů. Nyní hlásí příjezd do České republiky, nominaci na Grammy a přípravu nového alba.

Na svém debutovém albu „Southern Avenue“ z roku 2017 se stejnojmenné pětici z Memphisu podařilo zažehnout hudební revoluci. Jejich organická směs soulu, blues a R&B poukázala na různorodost jejich hudebních kořenů i oddanost zvolenému stylu. Na svém druhém albu „“, které vyšlo v květnu 2019 svou hudební viziještě rozšířili. Nyní Southern Avenue získali za své druhé album „Keep On“ nominaci na hudební cenu Grammy.Za to první získali Blues Music Award. A tato „hudební senzace“ právě oznámila, že se ve své premiéře představí i českému publiku a to 21. dubna v pražském Paláci Akropolis. S největší pravděpobností převezou i nový hudební materiál, který slibují v první polovině roku 2020.

 

Southern Avenue jsou mladí a geniálně nadaní – přenášejí jižanské tradice do 21. století. Kytarový kouzelník Southern Avenue  získal skvělou reputaci již v rodném Izraeli, později se spojil s memphiskou zpěvačkou Tierinii Jackson a její sestrou Tikyrou Jackson, která hraje v kapele na bicí. Skupinu doplňuje všestranný klávesák Jeremy Powell.

 

William Bell, držitel ceny GRAMMY, který hostoval při nahrávání jejich druhého alba Keep On, byl skupinou naprosto nadšen a považoval je za stoprocentní budoucí hvězdy. Hudební kritika ocenila jejich gospelem nasáklé R&B s rockovým cítěním.

 

Debutové album Southern Avenue z roku 2017 bylo v následujícím roce oceněno prestižní cenou  za Nejlepšího nového umělce/album. Za své druhé studiové album Keep On získali nominaci na Grammy Awards v kategorii blues.

 

Videoklip k singlu z nominovaného alba Keep On:

 

 

Více informací na:

https://www.southernavenuemusic.com/

https://www.facebook.com/SouthernAvenueMusic/

 

Koncert pořádá agentura Liver Music.Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 52 aktivních čtenářů.