DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

FROG LEAP

11. 10. 2020 » další informace

 
Přeloženo na nový termín 11.10.2020
 
FROG LEAP se uskuteční 11. října 2020. Vaše vstupenky na něj zůstávají v platnosti. I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 30. března 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Frog Leap“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky). Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě aktuálně zavřených poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new. Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.
 
 
Král coverů se vrací!
 
V létě dvakrát zazářil na festivalu Brutal Assault, před rokem se pak jeho beznadějně vyprodaná show musela na třikrát překládat do většího. Leo Moracchioli a FROG LEAP, bavič ve skořápce tvrdého rockera/metalisty, se 5. dubna po roce vrátí do Prahy, tentokrát už radši rovnou do Fora Karlín.
 
Jeho nápaditě zmetalizované předělávky známých hitů k sobě pozornost přitahují nejen provedením, ale imponují i nadhledem, s nímž se Leo na všechny ty hity (Adele, Lady Gaga, Abba, Prodigy, Rihanna, M. Jackson, Pantera a další) s ohromným zápalem vrhá, kdy svým entuziasmem dokáže strhnout a bavit masy.
 
Přijďte, bude o Vás dobře postaráno!Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 45 aktivních čtenářů.