DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

The DIRE STRAITS Experience

07. 12. 2020 » další informace

Pokračovatelé slavných Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience poprvé zavítala v roce 2017 a od té doby se každoročně vrací. 
 
Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera. 
 
 
Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely umí zahrát naprosto excelentním způsobem. 
 
Slavná britská kapela The Dire Straits by v roce 2017 oslavila 40 let od svého založení. 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech tyto hitparádové žebříčky ovládly další kultovní písně jako „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ a zasněná “Private Investigations“. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu. 
 
Soutěž o vstupenky probíhá zde: www.aaasouteze.cz
Správná odpověď na soutěžní otázku: kvůli finanční situaci kapely
Původní kapela The Dire Straits se v 70 letech jmenovala nejdříve Café Racers, pak se ale přejmenovala. Dire Straits znamená ve volném překladu něco jako „strašlivá tíseň“, což odráželo jejich tehdejší finanční situaci a vyhlídky do budoucna.
 Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 52 aktivních čtenářů.