DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

DNB CLASH

02. 11. 2019 » další informace

2.11.2019 na pravidelné akci DNB CLASH v Chapeau Rouge převezmou kontrolu nad speciálním mixážním zapojením čeští djs VOIDSEC, TOWER, KARPA a DEJFUNK z MINDICTED crew. Bude to jízda!

Brněnská crew Mindicted funguje již pátým rokem. Během těchto let si vydobila uznání napříč celou česko dnb scénou. Jedná se jak o organizátory a promotéry, tak především o ostřílené djs. Rozhodně svoje publikum šetřit nebudou a předvedou našláplé sety plné energie, hutných bas a zlámaných beatů v rytmu a rychlém tempu drum and bass. Clash se odehraje dnes již klasicky v Underground Stagi pražského klubu Chapeau Rouge. Své schopnosti improvizace a vzájemné spolupráce předvedou djs prostřednictvím dvou paralelních master mixů. Vzniknou tak zajímavé a spontánní kombinace djských stylů.

Výsledný mix se stane originální a neopakovatelnou kombinací taneční hudby. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem.

V podzemním patře Chapeau Rouge se dále střetnou uskupení CLASH, DUNENI.cz, a LATROD3CTUS.Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 19 aktivních čtenářů.