DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

JETHRO TULLS MARTIN BARRE & BAND (GB)

15. 10. 2019 » další informace

 
Jethro Tull’s MARTIN BARRE & BAND se svým klasickým rockem zavítá na podzim do Prahy a Ostravy.
 
Fanoušci klasického roku připravte se vydařený letošní podzim. Zásluhu na tom bude mít vynikající kytarista Jethro Tull a držitel Grammy MARTIN BARRE, který zavítá v říjnu se svým projektem Jethro Tull’s Martin Barre & Band hned dvou českých měst!
 
Barre byl spolu s Ianem Andersonem tváří legendární rockové kapely Jethro Tull. Martin Barre působil jako kytarista této britské ikony od roku 1969 a objevil se na všech albech Jethro Tull s výjimkou debutu. Bristkou legendu Jethro Tull založil již v roce 1967 skladatel, zpěvák a mnohostranný umělec Ian Anderson. Kapelu pojmenoval po jistém anglickém zemědělci, který na přelomu 17. a 18. století vynalezl secí stroj tažený koňmi. Vrcholné období této kapely bylo na přelomu 60. a 70. let, ale ve fanoušcích zůstávají jejich hity zaryté dodnes. Specifický zvuk jejich hard-folk rocku udávala nenapodobitelná kytarová sóla Martina Barrea. Během své kariéry spolupracoval s opravdovými velikány jako například Paule McCartney, Phil Collins, Jimi Hendrix a spoustou dalších.
 
Je nám proto ctí oznámit, že tato prog rocková legenda JETHRO TULL'S MARTIN BARRE & BAND zavítá 15. října do pražského Paláce Akropolis a o den později 16. října do Garage v Ostravě a v rámci "An Evening of Blues, Rock, and Tull" představí jak sólovou tvorbu, tak staré fláky z repertoáru Jethro Tull.
 
Tak si nenechte tento skvělý a pohodový koncert ujít!Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 3 aktivních čtenářů.