DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

OSUD DUŠE - přednáška

07. 06. 2019 » další informace

 

Přednáška duchovního Mistra Vishwaguru Maheshwaranandy OSUD DUŠE se uskuteční v pátek 7. června od 19:30 do 21:00 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny. 

Paramhans Swami Maheshwarananda pochází z indického státu Rádžasthán. Je žákem paramhanse svámího Mádhavánandy. Do Evropy přišel v roce 1972, seznámil se s mentalitou západního člověka a jeho duchovnímu hledání otevřel cestu jógy. Propojil starodávnou jógovou tradici se svými bohatými zkušenostmi a výsledky bádání moderní vědy. Vytvořil tak integrální systém cvičení nazvaný Jóga v denním životě, který se z Evropy rozšířil do všech částí světa.

Od nepaměti svatí muži a duchovní Mistři zasvětili svůj život šíření svatého poselství jógy a duchovní vědy pro dobro lidstva a celého světa. Podobně i Jeho Svatost višvaguru mahámandaléšvar paramhans šrí svámí Mahéšvaránanda z Pančajati Mahá Nirvání akháry, známý jako Višvagurudží, pochází z duchovní linie Mistrů - Óm šrí Alakhpurídží Siddha Píth Parampary.Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 36 aktivních čtenářů.