DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

SUPERTRAMP CLASSICS (UK)

28. 10. 2019 » další informace

Před 50 lety založili britskou hudební formaci Supertramp dva úžasní muzikanti – klávesista Rick Davies a multiinstrumen­talista Roger Hodgson. Začala se tak psát kapitola jedné z nejvlivnějších pop a art rockových hudebních skupin. Do roku 2002 vzniklo 11 alb, z nichž nejvýznamnější jsou Breakfast In America (1979), Famous Last Words (1982), Crisis? What Crisis ? (1975) a Crime of The Century (1974).
 
Mezi lety 2011 – 2015 Supertramp přerušili činnost, saxofonista John Hellivell však začal vystupovat na koncertech londýnské kapely Logicaltramp, která se stala dočasně hlavním pokračovatelem Supertramp v koncertním provedení. Tato formace, která se s velkým úspěchem představila v ČR poprvé na dvou koncertech v roce 2018, se nyní vrací. Slavné hity ze 70. a 80. let zazní naživo v Divadle Hybernia v Praze v pondělí 28.10.2019.
 
Těšit se můžete na všechny slavné hity, jako např. You started laughing,  Its raining again, Take the long way home, Dont leave me now, Goodbye stranger ...a další.
 
 
Formace Logicaltramp se představí v následující sestavě:
 
Gary Hopkins - vokály, klávesy, kytary
 
Tamas Csemez - vokály
 
Anthony Clayton - kytary
 
Laurent Hunziker - saxofon
 
Serge Sainte Rose - piano, klávesy
 
Adam Aggiss - bubny
 
Alex Kundig - baskytara, doprovodný vokál
 
Informace o projektu naleznete zde: www.logicaltramp.comStaňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 39 aktivních čtenářů.