DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

HABROVKA

07. 06. do 08. 06. 2019 » další informace

 
Festival bloumající veřejnosti
 
Hudební a divadelní festival HABROVKA je unikátním kulturním projektem nejen na Praze 4, ale i na území našeho hlavního města vůbec. 
 
Habrovka je festival, který si na nic nehraje. Na zahradě kostela sv. Františka kousek od rušné Budějovické na vás čeká něco zcela jiného, než na co jste u hudebních festivalů zvyklí. Festival bloumající veřejnosti HABROVKA  svou atmosférou navazuje pocit velkého pikniku a je určen pro malé i velké diváky. Pestrý program pak představuje neoposlouchané kapely a neokoukané divadelní představení, zajímavý doprovodný program a řadu dalšího. K tomu připočítejte domácí pokrmy, dobré pivo a další pochutiny. Sobotní dopoledne je tradičně věnováno dětem.
 
Nechte pejsky doma! Kvůli bezpečnosti návštěvníků Habrovky (kterými jsou v neposlední řadě i malé děti) nechte psy doma. 
 
Vstupné 229 Kč jednodenní, 299 Kč na oba dny festivalu. Děti do 12 let, ZTP, ZTP/P a senioři nad 70 let mají vstup zdarmaStaňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 38 aktivních čtenářů.